اخبار کوتاه

ارتقاء امنیت زندان بندرعباس در تعامل با نیروی انتظامی

در نشستی با حضور مدیر زندان بندرعباس ، فرمانده یگان حفاظت زندان های استان و رئیس کلانتری ۱۴ بندرعباس راه های ارتقاء امنیت زندان بررسی و مورد تبادل نظر قرار گرفت .

مدیر زندان بندرعباس با اشاره به قرار داشتن زندان بندرعباس در محدوده شهری گفت : این امر مجموعه را با چالش هایی مواجه ساخته است که ضرورت دارد در تعامل نزدیک و مستمر با نیروی انتظامی این چالش ها رصد و مرتفع گردد .


محمد فیروززاده عدم رعایت حریم ساخت و ساز در محدوده زندان را موجب بروز مشکلات متعددی برشمرد و اظهار امیدواری کرد با ساخت زندان جدید در خارج از محدوده شهری این مشکلات برطرف گردد .

مدیر زندان بندرعباس گفت همکاری نیروی انتظامی می تواند تاثیر بسیار مثبتی در حفظ امنیت زندان داشته باشد .

سرهنگ طهماسبی فرمانده یگان حفاظت زندان های استان نیز با مطرح نمودن امنیت به عنوان اولویت اصلی نیروهای این یگان اظهار داشت: شاهد سطح مناسبی از امنیت درزندان مرکزی هستیم که با کمک همکاران نیروی انتظامی شهر بندرعباس امنیت پیرامونی زندان نیز تقویت و چالش ها برطرف خواهد شد .

سرهنگ دانش رئیس کلانتری ۱۴ بندرعباس نیز در این نشست بر آمادگی نیروی انتظامی به منظور تقویت امنیت پیرامونی زندان مرکزی تاکید کرد و نسبت به رایزنی های لازم با فرماندهی شهرستان به منظور حضور جدی در تامین امنیت زندان قول مساعد داد.

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*