اخبار کوتاه

بازدید دادیار اجرای احکام ناظر بر زندان بندرعباس از اندرزگاه قران و عترت این زندان

دادیار اجرای احکام ناظر بر زندان در معیت سرپرست زندان مرکزی بندرعباس با حضور در اندرزگاه قران و عترت با مددجویان این اندرزگاه دیدار کرد .

محمدی در این بازدید با اشاره به اینکه قران می تواند شاهراه هدایت انسان ها قرار بگیرد افزود: ترویج و توسعه آموزش های قرانی در بین مددجویان می تواند نقطه عطفی در مسیر اصلاح و تربیت آنها باشد .

وی گفت: اینکه مددجو با پشیمانی از مسیر گذشته خود به قران پناه ببرد و آن را مایه نجات خود بیابد سعادت و توفیق بسیار ارزشمندی است .

دادیار ناظر بر زندان بندرعباس اظهار داشت: تلاش خود را به منظور استفاده از حداکثر ظرفیت های قانونی در بهره مندی مددجویان فعال در امور فرهنگی و تربیتی بویژه امور قرانی، از تاسیسات قانونی را خواهیم داشت .

وی تصریح کرد: مددجویانی می توانند شرایط حضور مجدد در جامعه را داشته باشند که با تلاش ،تغییر و اصلاح رفتار این شایستگی را در خود ایجاد کرده باشند .

سرپرست زندان بندرعباس نیز هدف از راه اندازی اندرزگاه قرانی تربیت حافظان قران کریم و مربیان قرانی جهت توسعه و ترویج آموزش های قرانی در سایر اندرزگاه های زندان عنوان کرد.

محمد فیروززاده گفت : امیدواریم سیستم قضایی نسبت به مددجویان قرانی نگاه ویژه ای داشته باشد و در بهره مندی از تاسیسات قضایی و قانونی در اولویت قرار بگیرند .

در ادامه این بازدید مددجویان اندرزگاه قران و عترت مسائل و مشکلات قضایی خود را با دادیار ناظر بر زندان مطرح کردند.

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*