اخبار کوتاه

بازدید مدیرکل زندان های هرمزگان از بازداشتگاه قشم

مدیرکل زندان های هرمزگان ضمن بازدید از بازداشتگاه قشم از نزدیک با کارکنان، سربازان وظیفه و مددجویان گفتگو کرد و نحوه ارائه خدمات به گروههای هدف را مورد ارزیابی قرار داد.

علی استادی توصیه های لازم در جهت بهبود عملکرد و ارائه خدمات مطلوب، مطالبی را نیز بیان کرد.

وی سپس از ساختمان اداری در حال ساخت بازداشتگاه قشم نیز بازدید کرد و گفت: با توجه به جمعیت کیفری، یکی از مشکلات اصلی بازداشتگاه کمبود فضای فیزیکی است و به همین منظور ساختمان جدیدی با حدود ۶۰ درصد پیشرفت فیزیکی در حال ساخت است.

مدیرکل زندان های هرمزگان افزود: این ساختمان در ۲طبقه ساخته می شود که شامل آسایشگاه سربازان، آشپزخانه، انبار، سه واحد سوئیت ملاقات شرعی و قسمت اداری است.

استادی بیان داشت: این طرح با کمک های انجمن حمایت از زندانیان شهرستان در حال ساخت است و درصورت تامین اعتبار اوایل سال آینده به بهره برداری می رسد.

وی با دادستان شهرستان قشم هم دیدار و  با قدردانی از تعامل بسیار مناسب مسئولان قضایی با بازداشتگاه گفت: باید به سمت حبس زدایی برای حفظ و تحکیم بنیان خانواده حرکت کرد، چرا که بهترین کمک به خانواده زندانیان، حضور سرپرست خانواده در کنار آنان است.

صفایی دادستان قشم هم گفت: گام های بسیار مثبتی در جهت حبس زدایی برداشته شده و از همه ظرفیت های قانونی برای کاهش هدفمند جمعیت کیفری استفاده می شود.

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*