اخبار کوتاه

بازدید مدیرکل زندان های هرمزگان از زندان حاجی آباد

با حضور مدیرکل زندان های هرمزگان در زندان حاجی آباد، اولین مرحله بازدیدهای دوره ای از زندان های استان به پایان رسید.

مصطفی کیشانی از همه قسمت های زندان حاجی آباد سرکشی کرد و با حضور در اندرزگاه ها به بررسی مشکلات مددجویان به صورت چهره به چهره پرداخت.

وی با اشاره به بیماری ویروسی کرونا، بر رعایت بهداشت فردی و عمومی تاکید کرد و گفت: بهترین راه پیشگیری از این بیماری خود مراقبتی است و باید همه افراد این مهم را رعایت کنند.

مدیرکل زندان های هرمزگان افزود: سطوح عمومی زندان ها به صورت روزانه ضدعفونی می شود، کارکنان بهداشت و درمان نیز در امادگی کامل به سر می برند و جای هیچ گونه نگرانی نیست.

کیشانی با حضور در آشپزخانه زندان حاجی آباد بر کیفیت طبخ غذا تاکید کرد و بیان داشت: باید نظارت کافی بر پخت غذا در زندان داشت و تنوع برنامه غذایی روزانه را نیز رعایت کرد.

کتابخانه زندان حاجی آباد مقصد دیگر این بازدید بود که مدیرکل زندان های استان بر تنوع کیفی و کمی کتاب ها تاکید کرد.

کیشانی گفت: باید زندانیان را به خواندن کتاب عادت داد و میزان آگاهی آنان را نسبت به مسائل مختلف به خصوصی حقوقی و قضایی ارتقاء داد.

وی در ادامه در آسایشگاه پرسنل وظیفه هم حضور یافت و افزود: تامین امنیت زندان ها بر دوش کارکنان یگان حفاظت است که پرسنل وظیفه نقش عمده ای در امنیت پایدار در زندان ها دارند.

مدیرکل زندان های هرمزگان بر برنامه ریزی و اجرای برنامه های آموزشی در زمینه مهارت های اساسی زندگی و شغلی برای پرسنل وظیفه در زندان ها تاکید کرد.

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*