اخبار کوتاه

بازدید معاون حفاظت و اطلاعات سازمان زندان ها از زندان بندرعباس

معاون حفاظت و اطلاعات سازمان زندان های کشور در معیت استادی مدیر کل زندان های استان با حضور در زندان مرکزی از بخش های مختلف این زندان بازدید کرد .

پوریانی در این بازدید بخش هایی از جمله مجموعه آشپزخانه صنعتی ، اندرزگاه زنان ، آسایشگاه سربازان وظیفه ، مرکز سلامت جامعه ، بهداری زندان ، واحدهای آموزشی دارالقران ، مرکز فنی و حرفه ای و اشتغال و تعدادی از اندرزگاه های داخلی را مورد بازدید قرار داد و از نزدیک با نحوه ارائه خدمات این بخش ها آشنا شد .

وی زندان بندرعباس را مجموعه ای پویا ، فعال و پیشرو در ارائه خدمات زندانبانی توصیف کرد .

پوریانی  مراکز حرفه آموزی و صنایع دستی زندان بندرعباس را دارای ظرفیت های مناسبی به منظور توسعه مهارت های شغلی زندانیان دانست و بر ایجاد رشته های کوتاه مدت ، زود بازده ،جدید و کاربردی برای مددجویان تاکید کرد .

معاون حفاظت و اطلاعات سازمان زندان های کشور در بازدید از بخش های فرهنگی زندان ، آرامش و پویایی مددجویان را مرهون برنامه های مختلف فرهنگی ، قرانی و ورزشی دانست و اظهار داشت توسعه برنامه های فرهنگی و تربیتی در تحقق رسالت اصلاحی و تربیتی سازمان همواره یکی از اولویت های مهم به شمار می رود.

مدیر کل زندان های استان نیز در این بازدید با تشریح اقدامات صورت گرفته در حوزه های مختلف اظهار داشت در یکساله اخیر اقدامات گسترده ای در راستای رسیدن به اهداف سازمانی هم در حوزه امنیتی و هم در حوزه اصلاحی و تربیتی صورت گرفته است .

علی استادی راه اندازی آشپزخانه صنعتی ، ارتقاء کیفیت پخت نان و طبخ غذا ، توسعه و تجهیز آسایشگاه سربازان وظیفه ، راه اندازی سالن ورزشی و سالن غذاخوری پرسنل وظیفه ، راه اندازی مرکز مشاوره و خدمات روانشناختی مددجویان ، رایزنی و جذب کادر پزشکی مورد نیاز ، راه اندازی اندرزگاه قران وعترت در راستای تربیت حافظ قران ، راه اندازی کارگاه صنایع دستی تراش صدف و برقراری تعامل سازنده با مجموعه قضایی استان در راستای کاهش جمعیت کیفری زندان از جمله فعالیت های انجام شده اخیر در زندان بندرعباس برشمرد .

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*