اخبار کوتاه

بازدید معاون دادستان کل کشور از زندان بندرعباس

معاون دادستان کل کشور از زندان بندرعباس بازدید کرد.

در این بازدید که معاون ستاد مبارزه با مواد مخدر کشور، مدیر کل زندان های استان و دادستان بندرعباس نیز حضور داشتند، بخش های مختلف زندان و تعدادی از اندرزگاه ها مورد بازدید قرار گرفت .

سعید عمرانی معاون دادستان کل کشور در بازدید از اندرزگاه جرائم مواد مخدر با مددجویان دیدار و گفتگو کرد .

وی اظهار امیدواری کرد: با برنامه های اصلاحی و تربیتی خوبی که در زندان بندرعباس اجرا می شود بازگشت مجدد زندانیان به حداقل ممکن برسد و زمینه تغییر پایدار فکری و شخصیتی و برگشت از راه خطا و اشتباه گذشته در آنها فراهم گردد .

سردار هادی نژاد معاون ستاد مبارزه با مواد مخدر کشور نیز در این بازدید با اشاره به اینکه ارتکاب جرائم مواد مخدر در صدر جرائم زندان بندرعباس است اظهار داشت: مبارزه جدی همه جانبه ، اصولی و علمی با جرائم مرتبط با مواد مخدر می تواند در کاهش زندانیان جرائم مواد موثر باشد .

مدیرکل زندان های هرمزگان هم  در این بازدید بالاترین جمعیت کیفری زندان های استان را مربوط به جرائم مواد مخدر اعلام کرد و گفت: هزینه های مالی نگهداری زندانیان بسیار بالاست و تسریع در کاهش جمعیت کیفری بویژه جمعیت زندانیان جرائم مواد مخدر امری ضروری است .

علی استادی افزود: زندان ها تنها یک حلقه از زنجیره اصلاح و بازگشت  زندانیان به جامعه هستند و ضرورت دارد تمامی ارگان ها با همدلی و همکاری  در بازگشت سعادتمندانه و پایدار  مددجویان مشارکت کنند.

 

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*