اخبار کوتاه

برگزاری جشن گلریزان در شهرستان خمیر

جشن گلریزان شهرستان خمیر با هدف دستگیری از زندانیان جرائم غیرعمد ، با حضور فرماندار، رئیس دادگستری و جمعی از خیرین این شهرستان برگزار شد.

فرماندار خمیر در این مراسم ضمن تشکر از حضور خیرین اظهار داشت:این جشن با هدف کمک به آزادسازی زندانیانی است که به دلیل عدم توانایی نسبت به پرداخت دین خود در جرائم غیر عمد، گرفتار حبس شده اند. 
میرهاشم خواستار با اشاره به آثار و برکت های امور خیریه در جامعه، گفت: باید برای فرهنگ سازی در انجام امور خیر همچون آزادی زندانیان جرائم غیرعمد اهتمام ویژه تری صورت پذیرد.
وی افزود: آزادی یک زندانی جرائم غیرعمد، آزادی و رفع گرفتاری از خانواده ها و جامعه را به دنبال دارد و بازگشت این زندانیان به کانون خانواده و جامعه، آثار فرهنگی و اجتماعی خواهد داشت.

رئیس دادگستری شهرستان خمیر نیز گفت:دین اسلام در آیات زیادی مردم را دعوت به کمک به نیازمندان می کند و چه کمکی بالاتر از اینکه ، زندانیان نیازمند و گرفتار را از حبس آزاد کنیم.

خدابنده لو ادامه داد:ستاد دیه یک نهاد مردمی است که صرفا برای آزادی زندانیان جرایم غیر عمد تشکیل شده است و کمک شما خیرین قطعا برای آزادی این زندانیان هزینه خواهد شد.

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*