اخبار کوتاه

بهره برداری از آمبولانس اهدایی پالایشگاه نفت به زندان بندرعباس

همزمان با میلاد خجسته حضرت ابوالفضل (ع) از یک دستگاه آمبولانس اهدایی شرکت پالایش نفت بندرعباس با حضور مدیرعامل این شرکت و مدیر کل زندان های هرمزگان در زندان بندرعباس رونمایی شد.

مدیر کل زندان های استان در این مراسم با تجلیل از شرکت پالایش نفت بندرعباس گفت: این دستگاه آمبولانس با هزینه سه میلیاردو سیصد میلیون ریال خریداری و تجهیز شده است.

استادی افزود: پیش از این در زمینه اعزام بیماران به مراکز درمانی با مشکل مواجه بودیم که با اضافه شدن این آمبولانس به زندان بندرعباس این مشکل رفع شد.

وی حمایت از زندانیان به عنوان قشری آسیب دیده را وظیفه انسانی دستگاه های مختلف برشمرد و اظهار داشت: دست حمایتگر همه نهادها را در توجه به امور زندانیان به گرمی می فشاریم .

مدیر عامل شرکت پالایش نفت بندرعباس که در بین مددجویان حضور یافت با اشاره به ایجاد محیط بسیارمطلوب و بستر خوبی که در امر اصلاح و تربیت در زندان ها ایجاد شده است این امر را زمینه مناسبی برای تغییر رفتار زندانیان و بازگشت به آغوش جامعه برشمرد .

هاشم نامور زندان را فرصتی برای تجربه اندوزی و تفکر در خصوص رویه های اشتباه گذشته دانست و اظهار امیدواری کرد مددجویان با مسئولیت پذیری و تعهد نسبت به خانواده و جامعه خود وبا بهره گیری از بسترهای اصلاحی و تربیتی آماده بازگشت به جامعه شوند .

وی افزود: ما نسبت به زندانیان به عنوان شهروندان هرمزگانی احساس وظیفه می کنیم و به فراخور توان خود از مجموعه زندان بندرعباس در راستای رسالت نگهداری و اصلاح و تربیت زندانیان حمایت می کنیم .

مدیر زندان مرکزی نیز با تقدیر از شرکت پالایش نفت بندرعباس حرکت پسندیده این شرکت در تامین آمبولانس زندان را اقدامی ماندگار و در خور تقدیر برشمرد .

محمد فیروززاده گفت : اینگونه حمایت ها می تواند گام های ما را در مسیر اصلاح و تربیت زندانیان استوار و محکم تر سازد .

مدیرکل زندان های هرمزگان در پایان این مراسم با اهدا لوح تقدیر از این اقدام خیرخواهانه و خداپسندانه مدیرعامل شرکت پالایش نفت بندرعباس قدردانی کرد.

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*