اخبار کوتاه

به مناسبت هفته قوه قضاییه صورت گرفت؛ تجدید میثاق مدیرکل و کارکنان زندان های هرمزگان با آرمان های شهدای والا مقام

به مناسبت هفته قوه قضاییه، مدیرکل و کارکنان زندان های هرمزگان به همراه سایر نهادهای تابعه قوه قضاییه در استان با حضور در گلزار شهدای بندرعباس، دیگر بار با آرمان های شهدای والا مقام تجدید میثاق کردند.

رئیس کل دادگستری استان در این مراسم با گرامیداشت یاد و خاطره شهدای هفتم تیرماه به ویژه شهید دکتر بهشتی، شریفترین توفیق را شهادت در راه خدا عنوان کرد و گفت: شهید زنده و جاودانه است و به تعبیر قرآن کریم شهدا برای تجارتی بزرگ جان و مالشان را تقدیم نمودند و به درجه رفیع شهادت نائل گردیدند و ضرورت دارد ما به عنوان بازماندگان از این قافله پیام شهدا  را دریابیم و آگاه باشیم که شهدا  به منظور صیانت از دین و اطاعت از خدا و ولی امر مسلمین رهسپار مجاهدت شدند و همواره این شاخص‌ها را به خاطر بسپاریم تا از مسیر شهداء منحرف نشویم.

حجت الاسلام اکبری اطاعت از ولایت فقیه، احساس مسئولیت در انجام وظیفه ، صیانت از ارزش‌های اسلامی و سلامت و دوری از هرگونه فساد را پیام روشن شهدا بیان کرد.

وی با اشاره به اینکه ضرورت دارد به عنوان کارگزاران دستگاه قضائی با مظاهر مختلف فساد مقابله کنیم یادآور شد: ایثارگر فقط به افرادی که در دفاع مقدس حضور یافته اند خطاب نمی‌گردد بلکه هر شخصی که در راه رضای خدا و  ولایت، مخلصانه و مجاهدانه احساس مسئولیت و خدمت ‌نماید ایثارگر است.

گفتنی است در پایان این مراسم با اهداء لوح سپاس و هدایایی به رسم یادبود از خانواده معظم شهدا و ایثارگران دستگاه قضایی استان تجلیل شد.

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*