اخبار کوتاه

بیانیه حفظ حریم خصوصی

اطلاعات شخصی هر فرد، بخشی از حریم خصوصی وی محسوب می‌شود . حفاظت از حقوق شخصی افراد ، نه تنها موجب حفظ امنیت کاربران می‌شود، بلکه باعث اعتماد بیشتر و مشارکت آنها در فعالیت‌ها می‌گردد. هدف از این بیانیه، آگاه ساختن شما درباره‌ی نوع و نحوه‌ی استفاده از اطلاعاتی است که در هنگام بازدید از سایت، از جانب شما دریافت می‌گردد. اداره کل زندان های  استان هرمزگان خود را ملزم به رعایت حریم خصوصی همه افراد و کاربران تارنما دانسته و از انتشار آن یا در اختیار قرار دادن اطلاعات دریافتی کاربران به دیگران خودداری می‌نماید.
مشاهده صفحات این تارنما نیاز به جمع آوری اطلاعات از کاربران ندارد و تنها در مواردی نظیر برخی خدمات الکترونیکی ، ثبت شکایات ، نظرات و پیشنهادات و یا نظر سنجی خدمات نیاز به جمع آوری اطلاعات از کاربران دارد .
اطلاعات جمع‌آوری شده از بازدیدکنندگان و تکمیل کنندگان فرم‌های موجود در تارنمای این سازمان صرفاً برای ارائه خدمات و بهبود کیفیت محتوای سایت، مورد استفاده قرار می‌گیرند و هیچ بخشی از اطلاعات شخصی شما را با فرد یا سازمان دیگری در میان نخواهیم گذاشت.
تارنمای سازمان ممکن است دارای پیوندهای مختلف به سایت های دیگر باشد و زمانی که کاربران از طریق این پیوند ها از تارنمای سازمان خارج شوند دیگر سازمان تعهدی برحفظ حریم شخصی آنان در سایت مقصد نخواهد داشت و مراجعه کنندگان باید به بیانیه حریم شخصی سایت مقصد مراجعه نمایند.

ممکن است در آینده تغییرات در این سند اعمال شود. شما می‌توانید با مراجعه به این صفحه از تغییرات ایجاد شده در بیانیه حفظ حریم خصوصی مطلع شوید.

کلیه حقوق این سایت برای اداره کل زندان ها و اقدامات تأمینی و تربیتی استان هرمزگان محفوظ می باشد. استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع می باشد.

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*