اخبار کوتاه

تاکید سرپرست زندان های هرمزگان بر تقویت فضای همدلی و صمیمیت در زندان ها

سرپرست زندان های استان با حضور در جمع کارکنان زندان های بندرعباس بر تقویت فضای همدلی و صمیمیت در محیط سخت زندان تاکید کرد .

رضا مقبلی در این نشست که روسای ادارات ستادی اداره کل ، کارکنان کانون اصلاح و تربیت و کارکنان مرکز مراقبت زندان های استان حضور داشتند اظهار داشت : دیدن مشکلات و کاستی ها بدون ارائه راهکارهای عینی و عملیاتی نمی تواند سودمند باشد .

وی افزود: تمامی کارکنان باید با مشارکت فعال و ارائه راهکارهای خلاقانه و قابل اجرا نسبت به برنامه ها و اهداف سازمانی متعهد باشند .

سرپرست زندان های استان مجموعه زندان ها را همچون خانواده ای برشمرد که تمامی اعضای آن باید روابط خود را بر پایه احترام متقابل و احساس مسئولیت شکل دهند ونسبت به یکدیگر مشفق و رفتار محبت آمیز داشته باشند .

مقبلی همچنین اجرای برنامه های فرهنگی و آموزشی برای کارکنان را ضروری برشمرد و گفت: این برنامه ها باید با هدف ایجاد فضای پرنشاط ، سالم ، پویا و صمیمی، تدوین و به صورت مستمر اجرا شود .

در ادامه این نشست صمیمی کارکنان زندان بندرعباس مسائل و مشکلات حوزه کاری خود را مطرح نمودند که سرپرست زندان های استان پاسخ های لازم را ارائه کرد.

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*