اخبار کوتاه

تاکید مدیرکل زندان های هرمزگان بر احیای باشگاه فرهنگی و ورزشی تربیت بندرعباس

مدیرکل زندان های هرمزگان گفت: امکانات بسیار مناسبی در باشگاه فرهنگی و ورزشی تربیت بندرعباس فراهم شده است و باید هر چه زودتر این باشگاه احیا شود.

علی استادی در نشستی که با حضور معاونین، روسای حفاظت و بازرسی و مسئولان فرهنگی و ورزشی زندان های استان برگزار شد افزود: باید با تعیین هیات مدیره و مدیرعامل، این باشگاه را فعال و در سطح استان مطرح کرد.

وی بیان داشت: هم اینک این باشگاه از زمین چمن بسیار مناسب و استاندارد برخوردار است که باید با برنامه ریزی مناسب و هدفمند از این امکانات به نحو مناسبی بهره برداری کرد.

مدیرکل زندان های استان تصریح کرد: برای ارتقاء روحیه و نشاط و شادابی کارکنان، سربازان وظیفه و مددجویان باید برنامه های ورزشی را در دو حوزه همگانی و قهرمانی هدف گزاری کرد.

استادی گفت: باید برای توسعه فعالیت های ورزشی در زندان ها  با مسئولین ورزش استان تعامل خوب و سازنده ای داشت تا برنامه های ورزشی در زندان ها توسعه و به نحو مطلوبی اجرا شود.

گفتنی است در تاریخ ۳۰ دی سال ۱۳۷۳ وقتی که دربی ۳۹ و مسابقه نیمه نهایی لیگ آزادگان به علت جنجال بازیکنان استقلال و پرسپولیس و ورود تماشاگران به زمین نیمه تمام ماند، با حکم فدراسیون فوتبال در ورزشگاه بدون تماشاگر تربیت بندرعباس که آن موقع با نام “آزادی” فعالیت می کرد، برگزار شد.

باشگاه فرهنگی و ورزشی تربیت بندرعباس سابقه حضور در مسابقات فوتبال لیگ دسته ۲ باشگاههای کشور را نیز دارد.

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*