اخبار کوتاه

جشن بزرگ ولادت حضرت فاطمه زهرا(س) و بزرگداشت مقام شامخ زن ویژه کارکنان زندان های هرمزکان

به مناسبت ولادت با سعادت  حضرت فاطمه زهرا (س) و بزرگداشت مقام شامخ زن و مادر جشن باشکوهی با حضور مدیرکل زندان ها، کارکنان و خانواده های آنان در بندرعباس برگزار شد.

مدیرکل زندان های هرمزگان در ابتدای این مراسم ضمن خوش آمدگویی به کارکنان زندان ها و خانواده های آنان و همچنین تبریک میلاد حضرت فاطمه زهرا(س) گفت: صدیقه زهرا(س) الگویی بی نظیر برای همه زنان و ولایت پذیری،  صبر و شکیبایی هم از ویژگی های آن بانوی بزرگ اسلام است.

علی استادی به نقش بانوان ایران اسلامی در جنگ تحمیلی و دستاوردهای انقلاب اسلامی اشاره کرد و افزود: نقش مادران شهدا در گسترش فرهنگ ایثار و شهادت و تربیت جوانان برومند بسیار ستودنی است.

وی بیان داشت: امروز هم بانوان نقش بسیار حساس و مهمی دارند، چرا که شخصیت آینده سازان ایران اسلامی ابتدا در خانواده شکل می گیرد و نقش مادران بسیار ارزشمند و کلیدی است.

مدیرکل زندان های هرمزگان تصریح کرد: خداوند متعال در آیات متعددی از قرآن کریم هم به نقش زنان در خانواده، جامعه و تربیت فرزندان اشاره کرده است و این نشان از جایگاه والای بانوان است.

گفتنی است در این مراسم برنامه‌های شاد و متنوع فرهنگی توسط هنرمندان مطرح صداوسیمای مرکز خلیج فارس اجرا شد که مورد استقبال کارکنان و خانواده های آنان قرار گرفت.

صرف شام هم پایان بخش این مراسم بود.

 

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*