اخبار کوتاه

حضور روحانیون جوان و جهادگر در زندان بندرعباس

با شروع ماه محرم و آغاز ایام عزاداری سرور و سالار شهیدان، حضور روحانیون جوان و جهادی در زندان بندرعباس چشمگیر و جلوه ای از تلاش خالصانه و عشق و ارادت به خاندان اهل بیت عصمت و طهارت علیهم السلام را رقم زده است .

حضور این روحانیون جوان فرصتی مغتنم برای نشستن پای در دل مددجویانی که دست روزگار آنها را به چاردیواری زندان کشانده است .

این حضور می تواند بارقه های امید را در دل مددجویانی روشن کند که شاید جدایی از معنویت و دین عامل اصلی گرفتاری های امروز آنهاست .

حضور جهادی و صمیمانه روحانیون می تواند نقطه عطفی باشد برای مددجویانی که در حلقه های معرفت بر معرفت دینی خود می افزایند ودر مراسم عزاداری سرور شهیدان عالم با زلال اشک غبار گناه را از دل می زدایند .

محمد فیروززاده مدیر زندان بندرعباس تجربه بهره مندی چندین ساله از روحانیون جهادی را ارزشمند دانست و در نشست مشترک با این روحانیون گفت : قدردان روحانیون جهادگر و پر تلاشی هستیم که در مسیر ترویج دینی، قشر آسیب دیده مددجویان زندان را فراموش نمی کنند و خالصانه در مسیر احیاء نفس های به خطا رفته تلاش می کنند .

گفتنی است در دهه اول محرم ۲۰ نفر از روحانیون جهادی با حضور در اندرزگاه های زندان بندرعباس در برگزاری مجالس عزاداری ، تشکیل حلقه های معرفت دینی ، مشاوره های مذهبی و آموزش های عقیدتی مشارکت خواهند داشت .

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*