اخبار کوتاه

حضور شبانه مدیر کل زندان های هرمزگان در زندان بندرعباس

مدیر کل زندان های هرمزگان با حضور شبانه در زندان بندرعباس فعالیت بخش های مختلف زندان در ساعات غیر اداری را مورد رصد و بررسی میدانی قرار داد .

علی استادی پس از بازدید از بخش های مختلف زندان با حضور در اندرزگاه های داخلی به صورت چهره به چهره به بررسی مسائل و مشکلات مددجویان پرداخت.

وی همچنین با حضور در اندرزگاه جوانان بر لزوم توجه ویژه به زندانیان جوان تاکید کرد .

مدیر کل زندان های استان افزود: زمینه اقدامات اصلاحی و تربیتی بر روی زندانیان جوان نسبت به سایر مددجویان  فراهم تر است و این دسته از مددجویان باید در اولویت برنامه های اصلاحی و تربیتی قرار بگیرند .

استادی گفت: اصلاح جوانان به مدد نیروی جوانی و انگیزه بالا به شکل مطلوبتر قابل اجراست .

وی تقویت باورهای دینی و اعتقادی مددجویان جوان را خاطر نشان کرد و افزود: دوری از دین و معنویت از عوامل اصلی بزه کاری جوانان است و محور تغییر در زندگی و رفتار آنها باید ارتقاء معنویت و آشتی با دین باشد .

مدیر کل زندان های استان در ادامه بازدید خود از زندان مرکزی بر لزوم هشیاری مستمر تمامی نیروها در کلیه ساعات شبانه روز تاکید کرد و اظهار داشت: هشیاری ، حساسیت و مراقبت در حوزه امنیت مقطعی نیست.

سرپرست زندان بندرعباس که در این بازدید مدیر کل را همراهی می کرد نیز اظهار داشت:  ارتباط بی واسطه ، شفاف و مبتنی بر قانون با زندانیان موجب افزایش احساس رضایت و پیشگیری از انباشت درخواست و تقاضای آنان در حوزه های مختلف بویژه قضایی شده است .

 

 

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*