اخبار کوتاه

دیدار صمیمانه مدیر کل زندان های استان با کارکنان زندان بندرعباس

مدیر کل زندان های هرمزگان در معیت معاونین و روسای ادارات ستادی زندان های استان در جمع کارکنان زندان بندرعباس حضور یافت .

علی استادی در این نشست با تبریک فرا رسیدن ایام ماه مبارک رمضان این ماه را فرصتی برای تقویت همدلی ، همکاری و صمیمیت بین کارکنان دانست .

علی استادی در بیان اقدامات شاخص زندان های استان به صنعتی سازی و راه اندازی آشپزخانه زندان مرکزی و تعداد دیگری از زندان ها اشاره کرد و افزود : آشپزخانه های ۴ زندان باقیمانده در سال ۹۸ تجهیز و صنعتی خواهد شد .

مدیرکل زندان های استان بازسازی آسایشگاه سربازان وظیفه زندان بندرعباس را از اقدامات بسیار ارزشمندی برشمرد که با هدف بهبود شرایط خدمتی پرسنل وظیفه انجام شده است.

استادی راه اندازی اندرزگاه قرانی ، تاسیس مرکز خدمات مشاوره و روانشناسی و اجرای طرح پاک با هدف کاهش مصرف دارو در فرایند درمان اعتیاد از دیگر اقدامات ارزنده ای دانست که در زندان مرکزی به اجرا درآمده است .

وی همچنین اظهار امیدواری کرد با فراهم سازی زیر ساخت های لازم شاهد راه اندازی مرکز آموزش زندان های استان به صورت مستقل در بندرعباس باشیم .

مدیرکل زندان های استان در ادامه این دیداربه پرسش های مطرح شده کارکنان در حوزه های مختلف پاسخ داد و از تلاش کارکنان این زندان در ارتقاء امور مجموعه زندان قدردانی کرد .

محمد فیروززاده مدیر زندان بندرعباس نیز در ابتدای این دیدار با قدردانی از تلاش های مجموعه ستاد اداره کل و توجه ویژه مدیر کل زندان های استان به زندان مرکزی بر تلاش بیش از پیش تمامی ارکان مجموعه زندان مرکزی در اجرای برنامه ها ی سازمانی تاکید کرد .

پاسخگویی مدیرکل به سوالات مکتوب کارکنان زندان بندرعباس

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*