اخبار کوتاه

دیدار مدیرکل زندان های استان با نماینده ولی فقیه در هرمزگان

مدیرکل زندان های استان برای کمک به ازادی زندانیان دیه و جرائم غیرعمد با نماینده ولی فقیه در هرمزگان دیدار و گفتگو کرد.

نماینده ولی فقیه در هرمزگان و امام جمعه بندرعباس کار خیر و خداپسندانه ستاد مردمی دیه را ارزشمند و آزادی زندانیان را یک موهبت الهی دانست.
حجت الاسلام والمسلمین محمد عبادی زاده با اشاره به آیه های قرآنی و سفارش دین مبین اسلام نسبت به دستگیری نیازمندان بویژه زندانیان و خانواده آنان را از اولویت های اقدامات خویش در استان عنوان کرد.
وی گفت: در ماه مهمانی خدا تلاش می کنیم تا با تشویق همه مسوولان و مردم خداجوی استان بتوانیم کمک های خوبی را برای ستاددیه جمع آوری نماییم و هر جا نیاز به صدا و تریبون نماز جمعه و حضور وی برای کمک به این قشر آسیب دیده باشد با تمام توانم در خدمت گذاری آماده ام.

نماینده ولی فقیه در هرمزگان خواستار مهارت آموزی مددجویان در زندان شد چرا که این کار باعث خودکفایی فرد زندانی بعد از آزادی می گردد و می تواند اقتصاد خانواده خویش را مدیریت کند. مصطفی کیشانی مدیرکل زندان های هرمزگان هم از همراهی نماینده ولی فقیه و امام جمعه بندرعباس برای آزادی زندانیان جرائم غیرعمد قدردانی کرد و افزود: هم اکنون  ۷۱ زندانی دیه و جرائم غیرعمد با بدهی ۲۴۰ میلیارد ریال در زندان های استان چشم انتظار یاری نیکوکارانند
خیران می توانند در این روزهای کرونایی کمک های خود را به شماره حساب بانک ملی  ۰۱۰۶۱۱۰۰۳۱۰۰۷، شماره کارت بانک ملی ۶۰۳۷۹۹۱۸۹۹۹ ۳۶۷۰۶ یا شماره حساب بانک مسکن ۱۴۰۰۵۲۳۸۱۴۳، شماره کارت بانک مسکن ۶۲۸۰۲۳۱۳۴۵۴۸۲۷۴۸ به نام ستاد دیه هرمزگان واریز کنند.

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*