اخبار کوتاه

دیدار مدیر کل زندان های استان با استاندار هرمزگان

مدیرکل زندان های استان با استاندار هرمزگان دیدار و درخصوص مشارکت دستگاههای اجرایی برای آزادی زندانیان دیه و جرائم غیرعمد گفتگو کرد.

مصطفی کیشانی گفت: امسال با توجه به شیوع ویروس کرونا جشن گلریزان برگزار نمی شود و تنها از طریق مجازی و اطلاع رسانی رسانه ها این کار نیک صورت می گیرد.

وی بیان داشت: مشارکت حداکثری دستگاههای اجرایی و صنایع غرب بندرعباس می تواند تعداد زیادی از زندانیان جرائم غیرعمد را از زندان آزاد کند.

نائب رئیس هیئت امناء ستاد دیه استان از  حمایت های استاندار هرمزگان قدردانی کرد و گفت: کمک به همنوع به خصوص در ماه مبارک رمضان از خصوصیت های انسان دوستانه مردم ایران اسلامی است و باید این فرهنگ نهادینه و ترویج شود.

استاندار هرمزگان هم با قدردانی از سیاست های حبس زدایی  وکاهش جمعیت کیفری زندان ها ی  استان افزود: کمک به آزادی زندانیان جرائم غیر عمد یک کارنامه قابل قبول در ثمره انقلاب اسلامی است و باید تلاش کرد همه زندانیان جرائم غیرعمد از زندان آزاد شوند.

دکتر فریدون همتی اظهار داشت: کار خیر و دستگیری نیازمندان در جامعه اسلامی ایران سابقه ای طولانی دارد و به لطف خداوند متعال و همراهی نیکوکاران امسال هم زمینه آزادی زندانیان جرائم غیرعمد فراهم خواهد شد.

وی  بر همراهی همه فرمانداران و شناسایی خیرین هر شهرستان با رعایت همه پروتکل های بهداشتی تاکید کرد .

مرادی نژاد مدیرعامل ستاد دیه استان هم با بیان اینکه  تعدادی زندانی دیه به علت تصادفات دریایی در زندان تحمل حبس می کنند و امکان کمک از صندوق تأمین خسارتهای بدنی  برای این گونه زندانیان وجود ندارد ، خواستار  پیگیری  بیمه سوانح دریایی شد.

گفتنی است ۷۱ زندانی دیه و جرائم غیرعمد با بدهی ۲۴۰ میلیارد ریال در زندان های استان منتظر یاری نیکوکارانند.

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*