اخبار کوتاه

رئیس سازمان زندان ها در بازدید از کانون اصلاح و تربیت بندرعباس: همت و اراده می تواند عقب ماندگی های زندگی را به سرعت جبران نماید


رئیس سازمان زندان ها و اقدامات تامینی و تربیتی کشور در دومین روز سفر به استان هرمزگان از کانون اصلاح و تربیت بندرعباس بازدید نمود.

حاج محمدی، صبح امروز با حضور در کانون اصلاح و تربیت بندر عباس در دیدار صمیمی با مددجویان با اشاره به دل نوشته ای بر روی دیوار زندان عنوان نمود:  زمان به عقب بر نمی گردد ولی راهی به نام همت و اراده وجود دارد که بتوان عقب ماندگی را به سرعت جبران کرد مانند شهدا که راه صدساله را یک شبه پیمودند.

وی ادامه داد: اگر ببینید ساختمانی را خراب می کنند چه می گویید برخی فقط خرابی ساختمان را می بینند ولی برخی با نگاهی عمیق تر می گویند، این تخریب می تواند برای ساختن ساختمان بلندتر باشد اتفاقات زندگی نیز به همین صورت است، یعنی برخی اتفاقات بد می تواند مقدمه اتفاقات خیلی خوب در زندگی انسان شود.

رئیس سازمان زندان ها و اقدامات تامینی و تربیتی کشور در بخش دیگری از صحبت های خود بیان داشت: مردانگی یعنی اینکه انسان به هرچیزی راضی نشود، مردانگی یعنی انسان تصمیم بگیرد که با انتخاب و استفاده از راه صحیح، اشتباه خود را جبران کند.

 وی با اشاره به زندگی حضرت یوسف (ع) ادامه داد: انشاءالله شما هم مانند حضرت یوسف بیرون که آمدید عزیز شوید، عزیز خانواده، اطرافیان و جامعه تان.

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*