اخبار کوتاه

سامانه مشعل، راه ارتباطی سریع خانواده زندانیان و زندانبانان با سازمان زندان ها

رئیس سازمان زندان ها در دومین روز سفر خود به استان هرمزگان، روز گذشته پس از دیدار با مددجویان کانون اصلاح و تربیت، از زندان مرکزی بندرعباس بازدید و با مدجویان این مرکز دیدار و گفتگو نمود.

حاج محمدی در خصوص نحوه ارتباط سریع با مسئولین سازمان بیان نمود: سامانه مشعل، خط ارتباطی سریع و ساده برای خانواده زندانیان و زندانبانان با سازمان زندان ها است.

رئیس سازمان زندان ها در بخش دیگری از صحبت های خود با بیان اینکه زمان به عقب برنمی گردد گفت: می شود با همت و تلاش ، عقب ماندگی ها را جبران کرد، مثل شهید یدالله ندرلو که قبل و بعد از انقلاب زندان بود ولی به اشتباهش پی برد و در ندامتگاه نادم و سپس در دوران دفاع مقدس شهید شد.

عضو شورای عالی قوه قضائیه تصریح کرد: زندان آثار منفی بر خانواده های زندانیان دارد و تلاش می کنیم ضمن ایجاد شرایط لازم برای بازگشت سریعتر شما به آغوش خانواده، حمایت های لازم را از خانواده ها توسعه دهیم

وی ادامه داد: ما به عنوان مشعل بان راه صحیح را به شما نشان می دهیم ولی این شما هستید که باید انتخاب کنید، بهترین زندانبان کسی است که بتواند راه صحیح را نشان دهد ولی نمی تواند شما را مجبور به انتخاب نماید.

در این دیدار صمیمی که حدود پنج ساعت به طول انجامید، رئیس سازمان زندان ها از نزدیک در جریان مشکلات زندانیان قرار گرفته و دستوراتی را صادر نمود.

وی همچنین در دیدارهای جداگانه پای درد و دل زندانبانان نشست و برای رفع مشکلات مطرح شده و موضوعات این زندان، دستور بررسی دقیق در ستاد سازمان را صادر نمود.

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*