اخبار کوتاه

سرپرست زندان های هرمزگان خواستار شد: بررسی و بازنگری مجدد پرونده همه زندانیان

سرپرست زندان های هرمزگان خواستار بررسی و بازنگری مجدد پرونده همه زندانیان برای استفاده از تاسیسات نوین حقوقی و عفوهای موردی شد.

رضا مقبلی در نشستی که با حضور دادستان مرکز استان، مددکاران و کارکنان اجرای احکام زندان مرکزی بندرعباس برگزار شد افزود: این مددجویان باید شناسایی و به صورت روزانه هم به درخواست های قضایی آنان رسیدگی و همه این اقدامات را مستند سازی و به مراجع قضایی اعلام کرد.

وی بیان داشت: از آنجایی که بیشتر زندانیان استان در زندان بندرعباس نگهداری می شوند باید مددکاران هم به کمک کارکنان اجرای احکام بیایند تا کار بازنگری پرونده انان در کوتاه ترین زمان ممکن انجام شود.

دادستان مرکز استان هم گفت: اعطای تاسیسات نوین حقوقی به مددجویان از سیاست های دستگاه قضا در سطح کلان است و این مهم هم با جدیت در بندرعباس و سایر شهرستان های استان دنبال می شود.

مجتبی قهرمانی افزود: جمعیت کیفری زندان های هرمزگان با اجرای این سیاست ها کاهش محسوسی خواهد یافت و مددجویانی که شرایط لازم را داشته باشند با رعایت قوانین و مقررات از رافت اسلامی برخوردار می شوند.

در پایان این نشست دادستان بندرعباس با حضور در واحد اجرای احکام زندان از نزدیک پرونده تعدادی از مددجویان را بررسی و رهنمودهای لازم را نیز ارائه کرد.

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*