اخبار کوتاه

قدردانی از پرسنل شاغل انتظامی در زندان های هرمزگان

به مناسبت هفته نیروی انتظامی از پرسنل شاغل انتظامی در زندان های هرمزگان قدردانی شد.

معاون سلامت، اصلاح و تربیت زندان های هرمزگان در این مراسم گفت: امنیت پایدار در جامعه مرهون تلاش و هوشیاری کارکنان خدوم نیروی انتظامی است.

عباس لقمانی با اشاره به نظم و اقتدار در زندان ها افزود: امنیت پایدار اساس کار زندانبانی است و این مهم در زندان ها بر دوش یگان حفاظت است که نقش پرسنل نیروی انتظامی بسیار مهم و تاثیر گذار است.

وی با بیان اینکه کار زندانبانی باید با حساسیت و رعایت همه مسائل امنیتی انجام شود تصریح کرد: باید با نظارت صحیح، فرصت سوء استفاده و هنجار شکنی را از افراد فرصت طلب گرفت.

معاون اداری و مالی زندان های هرمزگان هم با اشاره به اینکه زندانبانی کاری بسیار مهم و حساس است گفت: باید همه کارکنان به خصوص پرسنل یگان حفاظت با هوشیاری و نظم و انضباط، امنیت پایدار را در زندان ها نهادینه کنند.

رضا مقبلی افزود: اگر یگان حفاظت در زندان ها پویا و فعال باشد از بروز هرگونه حادثه در زندان پیشگیری می شود.

رئیس اداره بازرسی زندان های هرمزگان نیز یگان حفاظت را عنصر اصلی نظم و امنیت در زندان ها دانست و گفت: اگر نظم و امنیت در زندان ها حاکم نباشد برنامه های اصلاحی و تربیتی اثر گذاری لازم را نخواهند داشت.

فرامرز ترابی بر بررسی مشکلات سربازان وظیفه در زندان ها تاکید کرد و افزود: سربازان امروز اینده سازان فردای ایران اسلامی هستند و باید با اقدامات پیشگیرانه محیطی سالم برای آنان فراهم کرد.

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*