اخبار کوتاه

مدیرکل زندان های هرمزگان: آزادی زندانیان جرائم غیرعمد موجب رفع مشکلات معیشتی خانواده آنان می شود

مدیرکل زندان های هرمزگان گفت: کمک به ازادی زندانیان دیه و جرائم غیر عمد کاری نیک و انسان دوستانه ها است که در کاهش ناهنجاری ها و آسیب های اجتماعی جامعه بسیار تاثیر گذار است.

مصطفی کیشانی در دیدار با مدیرعامل شرکت نفت ستاره خلیج فارس بندرعباس افزود: زندانیان دیه و جرائم غیرعمد بزهکار نیستند و بلکه ناخواسته مرتکب جرمی غیرعمد شدند و اکنون به علت ناتوانی در پرداخت دیه در زندان تحمل حبس می کنند.

نائب رئیس هیئت امناء ستاددیه هرمزگان بیان داشت: آزادی زندانیان جرائم غیرعمد موجب رفع مشکلات معیشتی خانواده آنان هم می شود، چرا که این خانواده ها در نبود سرپرست ، توان تامین  هزینه های  زندگی را ندارنند و به سختی روزگار را می گذرانند.

کیشانی گفت: ستاددیه صرفاً برای آزادی زندانیان جرائم غیر عمد تلاش می کند و نیاز است در این امر خداپسندانه با ستاد دیه همکاری شود.

وی تصریح کرد: هم اکنون نیز ۷۱ زندانی جرائم غیرعمد و دیه با بدهی ۲۴۰ میلیارد ریال منتظر یاری نیکوکارانند.

مدیر عامل شرکت نفت ستاره خلیج فارس هم اظهار داشت: کمک به آزادی زندانیان جرائم غیرعمد یکی از مسئولیت های اجتماعی شرکت نفت ستاره خلیج فارس است که برکات زیادی هم به همراه دارد.

محمد علی دادور بیان داشت: طبق مصوبه هیات مدیره شرکت، از این پس هزینه ای که برای خرید دسته گل و شیرینی پیش بینی شده بود به حساب ستاد دیه واریز  می شود که در طول سال مبلغی حدود ۴۰۰ تا ۵۰۰ میلیون تومان خواهد بود.

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*