اخبار کوتاه

مدیرکل زندان های هرمزگان: اشتغال و حرفه آموزی زندانیان موجب کاهش آسیب های اجتماعی می شود

مدیرکل زندان های هرمزگان از اهمیت اشتغالزایی و کسب درآمد برای زندانیان گفت و افزود: اشتغال و حرفه آموزی زندانیان موجب کاهش آسیب های اجتماعی می شود.

علی استادی در مراسم تودیع و معارفه مدیر بنیاد تعاون و حرفه آموزی زندانیان هرمزگان که با حضور رئیس حفاظت و اطلاعات و معاون منابع انسانی بنیاد تعاون کشور و جمعی از روسای زندان های استان در بندرعباس برگزار شد افزود: رهبر معظم انقلاب اسلامی هم در بیانیه گام دوم انقلاب بر پیشگیری و کاهش آسیب های اجتماعی تاکید فراوان کرده اند.

وی بیان داشت: اشتغالزایی و ایجاد درآمد برای زندانیان، زمینه بازگشت آنان را به زندگی شرافتمندانه فراهم می کند که نتیجه آن کاهش آسیب های اجتماعی در جامعه خواهد بود.

مدیرکل زندان های هرمزگان تصریح کرد: در سال رونق تولید، متولی اصلی آن در زندان ها بنیاد تعاون است که باید با قوت و قدرت و با برنامه ریزی هدفمند زمینه سرمایه گذاری و تولید و اشتغال را فراهم کند.

استادی گفت: بنیاد تعاون بازوی اجرایی زندان ها برای ایجاد اشتغال و حرفه آموزی است که باید در این بخش با برنامه ریزی اصولی زمینه جذب حداکثری مددجویان را فراهم کند.

در پایان این مراسم امین امیرزاده به عنوان مدیر بنیاد تعاون و حرفه آموزی زندانیان هرمزگان معرفی و از خدمات کامران میرزایی قدردانی شد.

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*