اخبار کوتاه

مدیرکل زندان های هرمزگان: اقتدار امور زندانبانی با نظم و انضباط نهادینه می شود

مدیرکل زندان های هرمزگان بر رعایت نظم و انضباط در زندان ها تاکید کرد و گفت: اقتدار امور زندانبانی با رعایت نظم و انضباط نهادینه می شود.

علی استادی در بازدید از اردوگاه رودان افزود: رعایت نظم و انضباط باید سرلوحه کار همه کارکنان باشد تا ضمن ارتقاء امنیت در زندان ها، شاهد مجموعه ای مسئولیت پذیر و توانمند باشیم.

وی خواستار حضور مستمر و سرکشی از بخش های مختلف زندان شد و بیان داشت: باید با حفظ هوشیاری و آمادگی ، نقاط ضعف را رفع و نقاط قوت را تقویت کرد تا شاخص های امنیتی ارتقاء یابد.

مدیرکل زندان های هرمزگان تصریح کرد: در سایه امنیت است که می توان برنامه‌های اصلاحی و تربیتی را را به بهترین نحو اجرا و زمینه بازگشت آبرومندانه مددجویان به جامعه را فراهم کرد.

استادی در ادامه ضمن بررسی مشکلات مددجویان اردوگاه رودان، آنان را به حضور هدفمند در برنامه های آموزشی، فرهنگی و ورزشی زندان دعوت کرد و گفت: همه امکانات برای اصلاح رفتارهای گذشته مددجویان در زندان ها فراهم شده و باید از این فرصت استفاده کرد تا فردی با اندیشه های مثبت وارد اجتماع شود.

مدیرکل زندان های استان از زندان جدید رودان هم بازدید کرد و افزود: این زندان ۵۰۰ نفری بیش از ۹۰ درصد پیشرفت فیزیکی دارد و ظرف چند ماه آینده به بهره برداری می رسد.

وی اظهار داشت: با بهره برداری از این زندان تراکم جمعیت کیفری زندان های استان کاهش خواهد یافت.

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*