اخبار کوتاه

مدیرکل زندان های هرمزگان: برای کاهش آسیب های اجتماعی باید از خانواده زندانیان حمایت کرد

مدیرکل زندان های هرمزگان در ادامه بازدیدهای دوره ای، به شهرستان جاسک رفت و از دورترین بازداشتگاه شرق استان بازدید کرد.

مصطفی کیشانی ابتدا از قسمت های مختلف بازداشتگاه جاسک سرکشی و سپس با حضور در اندرزگاه با مددجویان گفتگو کرد و به بررسی مشکلات تک تک آنان پرداخت.

وی با جانشین دادستان و جانشین فرمانده انتظامی شهرستان جاسک هم دیدار و از همکاری بسیار خوب آنها با بازداشتگاه قدردانی کرد.

مدیرکل زندان های هرمزگان گفت: ارتباط صمیمانه و تعامل خوبی با مراجع قضایی و نیروی انتظامی جاسک برقرار است که موجب ارتقاء امنیت و کاهش جمعیت کیفری بازداشتگاه شده است.

کیشانی افزود: در بازداشتگاه جاسک به خوبی از تاسیسات نوین حقوقی استفاده شده که رضایتمندی گروه های هدف را به همراه داشته است.

وی به حمایت از خانواده زندانیان نیازمند هم اشاره کرد و بیان داشت: باید انجمن های حمایت از زندانیان را با هدف ارتقاء خدمات دهی به زندانیان و خانواده های آنان تقویت کرد.

مدیرکل زندان های هرمزگان تصریح کرد: باید خانواده زندانیان نیازمند را شناسایی و برای کاهش آسیب های اجتماعی، آنان را زیر چتر حمایتی قرار داد.

کیشانی با کارکنان بازداشتگاه جاسک هم به صورت مجزا دیدار و در نشستی با آنان از توجه ویژه به امور رفاهی کارکنان با هدف ارتقاء بهره وری و اثربخشی بیشتر در مجموعه گفت.

وی افزود: منابع انسانی کارآمد از سرمایه های هر دستگاهی هستند که باید انگیزه های شغلی آنان را با روش های مختلف تقویت کرد.

مدیرکل زندان های هرمزگان اظهار داشت: باید کارکنان را در امور مختلف مشارکت داد و برای ارتقاء مهارت های آنان، توجه ویژه ای هم به اموزش های شغلی داشت.

کیشانی گفت: مطابق با قوانین اداری از گردش شغلی کارکنان با هدف بهره گیری بیشتر از توان و مهارت های آنان در سطوح مختلف استفاده خواهد شد.

مدیرکل زندان های هرمزگان بعد از این دیدار در خوابگاه پرسنل وظیفه هم حضور یافت و با آنان گفتگو و به بررسی مشکلاتشان پرداخت.

شایان ذکر است در بازدید از بازداشتگاه جاسک جمعی از روسای ستادی، مدیر کل را نیز همراهی کردند.

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*