اخبار کوتاه

مدیرکل زندان های هرمزگان: زندان یکی از ارکان اصلی تامین امنیت در جامعه است

مدیرکل زندان های هرمزگان گفت: مهتمرین نیاز جامعه تامین نظم و امنیت است و زندان ها با نگهداری مجرمان خطرناک، یکی از ارکان اصلی تامین امنیت هستند.

علی استادی در کمیته امنیتی زندان های استان افزود: نگهداری افرادی که سلامت اجتماعی و روانی جامعه را به مخاطره انداخته اند کار چندان ساده ای نیست، اما کارکنان زندان ها  مخلصانه و با تلاشی شبانه روزی به دنبال قانونمند کردن آنها است.

وی بر پیشگیری از ارائه خبرهای کذب از زندان ها تاکید کرد و بیان داشت: تلاش های ارزنده ای در راستای ارائه خدمات زندانبانی اسلامی در زندان ها انجام می شود و نادیده گرفتن این خدمات ظلم بزرگی در حق سربازان گمنام اصلاح و تربیت است.

مدیرکل زندان های هرمزگان تصریح کرد: امنیت یک نعمت و موهبت بزرگی است و باید با اثر بخشی بیشتر و بهره گیری از همه ظرفیت ها، امنیت روانی جامعه را ارتقاء بخشید.

استادی بر شناسایی و رفع نقاط آسیب پذیر و همچنین نظم و انضباط در زندان ها تاکید کرد و گفت: نهادینه شدن نظم و انضباط موجب  ارتقاء امنیت و اقتدار امور زندانبانی می شود.

وی همچنین خواستار اجرای مانورهای مشترک با نیروی انتظامی برای ارتقاء امنیت و رفع نقاط ضعف و تقویت نقاط قوت در زندان ها شد.

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*