اخبار کوتاه

مدیرکل زندان های هرمزگان: ورزش موجب تندرستی و سلامت روانی می شود

مدیرکل زندان های هرمزگان گفت: ورزش سلامت جسمانی را تضمین می کند و پادزهری بسیار قوی در مقابل هرگونه افسردگی و اختلالات روانی است.

مصطفی کیشانی در مراسم اختتامیه جشنواره فرهنگی و ورزشی مددجویان زندان میناب افزود: ورزش موجب تقویت دوستی و صمیمیت می شود و در تعاملات اجتماعی هم نقش بسیار تاثیرگذاری دارد.

وی بیان داشت: ورزش در زندان ها هم یکی از ابزارهای اصلاحی و تربیتی است که موجب نشاط و شادابی و تقویت روحیه زندانیان می شود.

مدیرکل زندان های هرمزگان گفت: ورزش کردن برای همه سنین توصیه شده و زیرساخت های خوبی هم در زندان های استان به خصوص زندان میناب برای ورزش زندانیان فراهم شده است.

کیشانی همه زندانیان را به ورزش کردن تشویق و تصریح کرد: بی تحرکی موجب ایجاد مشکلات جسمی و روانی در افراد می شود و به همین منظور ورزش صبحگاهی در همه زندان ها، برای زندانیانی که منع پزشکی ندارند، اجباری است.

وی افزود: برای زندانیانی که در برنامه های فرهنگی و ورزشی زندان حضور فعال و موثر هم دارند، تشویقانی پیش بینی شده است.

رئیس زندان میناب هم به ارائه گزارشی از روند برگزاری این مسابقات پرداخت و گفت: جشنواره فرهنگی و ورزشی زندانیان میناب به مناسبت چهل و یکمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی برگزار شد.

عسکری بیان داشت: این مسابقات در ۹ رشته و با شرکت بیش از ۴۰۰ مددجو برگزار شد.

رئیس دادگستری و دادستان شهرستان میناب هم که در آئین اختتامیه این جشنواره حضور داشتند به مددجویانی که موفق به کسب عناوین برتر در رشته های مختلف شدند، ۱۰ روز مرخصی اعطا کردند.

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*