اخبار کوتاه

مدیرکل زندان های هرمزگان: کارکنان زندان ها باید در هر ساعت شبانه روز آماده ارائه خدمات مطلوب به مددجویان باشند

مدیرکل زندان های هرمزگان با حضور در زندان مرکزی بندرعباس نحوه ارائه خدمات رسانی به مددجویان و خانواده آنان را بررسی کرد.

علی استادی ابتدا به سالن ملاقات حضوری و کابین رفت و ضمن توصیه برای ارتقاء امنیت گفت: باید کرامت انسانی مددجویان را حفظ کرد و امکانات رفاهی مناسبی را برای زندانیان و خانواده های آنان در ملاقات های خصوصی، حضوری و کابین فراهم کرد.

وی سپس به آسایشگاه سربازان وظیفه رفت و ضمن گفتگو و بررسی مشکلات آنان بر مناسب سازی آسایشگاه تاکید کرد و افزود: سربازان وظیفه امانت خانواده ها نزد ما هستند و باید با رشد و تعالی آنان، این امانت را به سلامت تحویل خانواده ها داد.

مدیرکل زندان های هرمزگان کیفیت غذای سربازان را هم بررسی و بر ارتقاء وضعیت تغذیه آنان تاکید کرد.

استادی بیان داشت: سربازان وظیفه بخش عمده ای از امنیت زندان را به دوش می کشند و این وظیفه ماست که قدردان زحمات آنان باشیم و به گونه ای مدیریت کنیم که مشکلی برای مجموعه و سربازان در طول مدت خدمت پیش نیاید.

وی در ادامه به اندرزگاهها رفت و بر حضور اثر بخش مراقبین در تمام ساعات شبانه روز تاکید کرد و گفت: زندانبانی کاری شبانه روزی و بدون تعطیلی است و باید در هر لحظه آماده ارائه خدمات مطلوب به مددجویان بود.

مدیرکل زندان های هرمزگان از اندرزگاه نسوان هم بازدید و در گفتگوی چهره به چهره با مددجویان به بررسی مشکلات رفاهی و قضایی آنان پرداخت.

استادی با بیان اینکه اصلاح و تربیت مددجویان رسالت اصلی نظام زندانبانی است افزود: باید شرایط مناسب برای حضور مددجویان در برنامه های آموزشی، قرآنی و حرفه آموزی را فراهم کرد.

وی تصریح کرد: باید همه کارکنان خود را ملزم به اجرای برنامه های اصلاحی و تربیتی بدانند و با تعامل و همکاری زمینه حضور سعادتمندانه مددجویان را در جامعه فراهم کنند.

گفتنی است بازدید مدیرکل زندان های هرمزگان از زندان مرکزی بندرعباس حدود ۳ ساعت و نیم طول کشید و با بررسی شرایط موجود، دستوراتی را برای بهبود وضعیت صادر کرد.

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*