اخبار کوتاه

مدیر کل زندان های هرمزگان: نهادینه شدن فریضه امر به معروف و نهی از منکر در جامعه معضلات اجتماعی را کاهش می دهد

مدیر کل زندان های هرمزگان با بیان اینکه امر به معروف و نهی از منکر رفتاری اسلامی است گفت:عمل نمودن به این فریضه الهی ارتقا امنیت اجتماعی جامعه و در نتیجه کاهش بزهکاری و معضلات اجتماعی را به همراه خواهد داشت.

علی استادی با تسلیت ایام سوگواری امام حسین(ع) افزود: امر به معروف و نهی از منکر از انگیزه های قیام امام حسین(ع) بود و شهادت این امام بزرگوار اسلام ناب محمدی را احیا کرد.

وی بیان داشت: باید از همه ظرفیت ها برای گسترش امر به معروف ونهی از منکر در جامعه استفاده کرد تا جامعه از گزند پلیدی و ناپاکی ها مصون بماند.

مدیرکل زندان های هرمزگان تصریح کرد: امر به معروف ونهی از منکر فریضه ای همگانی است و همه آحاد جامعه در مقابل آن مسئول هستند.

استادی به اجرای ویژه برنامه هایی در دهه اول محرم در زندان های استان اشاره کرد و گفت: با هدف ترویج و تبیین قیام امام حسین(ع) ۱۵ روحانی جهادی در زندان های استان فعالیت می کنند.

وی  اظهار داشت: نمایشگاه عکس عاشورا با محوریت محرم از اول تا دهم محرم در زندان های استان برپا می شود.

مدیرکل زندان های هرمزگان افزود: برگزاری شب شعر عاشورا ، مسابقه کتاب خوانی،نشست هایی با موضوع محرم، ادعیه خوانی و قرائت زیارت عاشورا از دیگر برنامه هایی است که در زندان های استان اجرا خواهد شد.

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*