اخبار کوتاه

مدیر کل زندان های هرمزگان: اجرای برنامه های فرهنگی در زندان ها باید همراه با نوآوری و خلاقیت باشد

مدیرکل زندان های هرمزگان در ادامه بازدیدهای دوره ای از زندان های استان، این بار به رودان رفت و ارائه خدمات در اردوگاه این شهرستان را مورد بررسی دقیق قرار داد.

مصطفی کیشانی در بازدیدی که حدود چهار ساعت به طول انجامید، به همراه تعدادی از روسای ستادی اداره کل از قسمت های مختلف اردوگاه رودان بازدید و در دیدارهای چهره به چهره با زندانیان به بررسی مسائل و مشکلات و درخواست های آنان پرداخت.

وی در ادامه در نشست با کارکنان اردوگاه رودان گفت: باید با برنامه ریزی مناسب، اوقات فراغت زندانیان را پر و آنان را جذب برنامه های اصلاحی و تربیتی کرد.

مدیرکل زندان های هرمزگان افزود: اجرای برنامه های فرهنگی باید همراه با نوآوری و خلاقیت باشد و اثر گذاری این برنامه ها در دوره های مختلف هم ارزیابی شود.

کیشانی بر تعامل، هم اندیشی و همدلی در کار تاکید کرد و بیان داشت: همه کارکنان باید از یکدیگر پشتیبانی کنند تا شاهد پیشرفت در فعالیت های روزانه باشیم.

وی بر ارتقاء امنیت زندان هم تاکید کرد و گفت: باید بازرسی ها را تقویت و از ورود اقلام و اشیاء ممنوعه به زندان هم جلوگیری کرد.

مدیرکل زندان های هرمزگان گفت: باید به طور سرزده و در ساعات مختلف شبانه روز از قسمت های مختلف زندان سرکشی و نقاط ضعف را بر طرف کرد.

کیشانی همچنین خواستار حفاظت گفتار کارکنان شد و افزود: زندان محیطی بسیار حساس است و باید در همه حال همه مسائل امنیتی را رعایت کرد.

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*