اخبار کوتاه

مدیر کل زندان های هرمزگان : زن زیربنایی ترین پایه های اخلاقی را در یک جامعه رقم می زند

به مناسبت میلاد حضرت فاطمه زهرا (س) و بزرگداشت مقام زن و روزمادر با حضور مدیر کل زندان های هرمزگان از بانوان شاغل در زندان های استان تجلیل شد.

مصطفی کیشانی در این مراسم با تبریک میلاد آن بانوی بزرگوار ، حضرت فاطمه زهرا(س) را سرچشمه کوثر ولایت و جلوه بی همتای آفرینش برشمرد و شخصیت وی را فراتر از زمینیان و عرشیان توصیف کرد .

وی میلاد حضرت فاطمه (س) را فرصتی برای تجلیل از زنان و مادرانی دانست که با الگو پذیری از شخصیت والای آن حضرت می توانند پایه های مستحکم اخلاق در خانواده و جامعه باشند.

مدیرکل زندان های هرمزگان سلامت روح و روان خانواده را وابسته به زنان دانست و اظهار داشت: زنان بزرگترین مربیان و معلمان آحاد جامعه اند و اگر در نقش تربیتی فرزندان خانواده به خوبی عمل کنند، نتیجه آن سلامت جامعه و ارتقاء فرهنگ خواهد بود.

مدیر کل زندان های استان گفت: زن از دیدگاه قرآن کریم و کلام نورانی اهل بیت(ع) از جایگاه و ویژگی های منحصربفردی برخوردار است که می تواند زیربنایی ترین پایه های اخلاقی را در یک جامعه رقم بزند.

کیشانی افزود: زنان کارمندعلاوه بر مسئولیت و کاری که در جامعه انجام می دهند، باید در قبال خانواده حساس باشند و وظایف خود را به نحو احسن انجام دهند.

وی به کارکنان توصیه کرد مسائل کاری را به هیچ عنوان در خانواده مطرح نکنند و همیشه سعی نمایند جو خانواده را آرام و محیط را برای خود، همسر و فرزندان نشاط آور کنند.

مدیر زندان بندرعباس نیز که میزبانی این مراسم را برعهده داشت با تبریک میلاد سراسر نور حضرت فاطمه زهرا (س)، آن بانوی بزرگوار را الگویی تمام عیار برای تمامی زنان و مردان برشمرد و اظهار داشت: تاسی به سیره آن بزرگوار می تواند سعادت دنیا و عقبی را موجب گردد.

محمد فیروززاده در ادامه با اشاره به شرایط سخت کار در محیط زندان برای کارکنان بویژه بانوان، پیشنهاد اجرای برنامه های متنوع فرهنگی و تفریحی به منظور ارتقاء روحیه شادابی و نشاط را مطرح کرد.

در پایان این مراسم که با اجرای برنامه های متنوعی همراه بود از تمامی کارکنان زن شاغل در زندان های استان با تقدیم هدایایی تجلیل شد .

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*