اخبار کوتاه

مدیر کل زندان های هرمزگان: علیرغم اعتبارات محدود عمرانی، سرانه فضای نگهداری زندانیان در هرمزگان استاندارد سازی شده است

مدیرکل زندان های هرمزگان گفت: با اجرای طرح های عمرانی در زندان های استان، فضای خوابگاهی زندانیان به بهترین شکل ممکن بهسازی شده است.

مصطفی کیشانی افزود: علیرغم کمبود اعتبارات عمرانی، فضاهای فیزیکی زندان های استان استانداردسازی شده  و سرانه فضای نگهداری زندانیان نیز بهبود یافته است.

وی به بازسازی سالن غذا خوری سربازان وظیفه اشاره کرد و بیان داشت: سربازان یکی از محورهای اصلی تامین امنیت زندان ها هستند و توجه ویژه ای به شرایط خدمتی آنان می شود و این سالن غذا خوری زندان بندرعباس نیز با ظرفیت ۱۵۰ نفر بازسازی و تجهیز شده است.

مدیرکل زندان های استان تصریح کرد: اندرزگاه های داخلی زندان های استان نیاز با هدف نگهداشت مطلوب زندانیان بازسازی شده و شرایط محیطی بسیار مناسبی برای اصلاح و تربیت زندانیان فراهم شده است.

کیشانی گفت: کارکنان مراقب هم در خط مقدم زندانبانی هستند و به همین منظور فضای فیزیکی مناسبی در برخی از زندان های استان برای آنان ایجاد شده است و در سایر زندان ها هم در طول سال جاری انجام می شود.

وی افزود: زندانبانی از مشاغل بسیار سخت و طاقت فرسا است و مناسب سازی فضای فیزیکی می تواند گامی مثبت در روحیه همکاران و اصلاح و تربیت مطلوب زندانیان باشد.

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*