اخبار کوتاه

مدیر کل زندان های هرمزگان: مددجویان به عنوان یک قشر آسیب دیده نیازمند حمایت هستند

مدیر کل زندان های استان از بخش های مختلف زندان بندرعباس بازدید کرد وبا حضور در جمع مددجویان، مسائل و مشکلات آنها را مورد بررسی قرار داد .

علی استادی با تاکید بر پیگیری مستمر مشکلات زندانیان اظهار داشت : زندانیان به عنوان یک قشر آسیب دیده و در معرض آسیب نیازمند توجه و حمایت هستند و هر کس به فراخور وظیفه خود باید در مسیر اصلاح و تربیت زندانیان به طور جدی قدم بردارد .

مدیر کل زندان های استان در این بازدید با اشاره به نزدیک شدن به ایام پایانی سال بر برنامه ریزی زندان ها بویژه زندان مرکزی در حفظ امنیت در بالاترین سطح ممکن تاکید کرد .

وی با قدردانی از تلاش تمامی بخش های مجموعه زندان بندرعباس در سال ۹۷ گفت: تلاش های مثبت و قدم های موثری در سال جاری در زندان بندرعباس برداشته شد که این امر مرهون همت و همدلی تمامی کارکنان این مجموعه است .

استادی راه اندازی اندرزگاه قرانی و تلاش جهت تربیت حافظان قران ، اجرای طرح پاک و برنامه های NA ، صنعتی سازی آشپزخانه زندان ، کاهش جمعیت کیفری ، راه اندازی مرکز خدمات مشاوره و روان درمانی ، بهسازی و بازسازی برخی اندرزگاه ها و راه اندازی آسایشگاه جدید سربازان وظیفه را بخشی از فعالیت های درخور تقدیر در این زندان برشمرد .

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*