اخبار کوتاه

معاون توسعه مدیریت سازمان منطقه آزاد کیش: نگرش جامعه نسبت به زندانیان جرائم غیر عمد با توجه به شرایط اقتصادی باید تغییر کند

به مناسبت ماه مبارک رمضان، برگزاری ۱۵ جشن گلریزان در هرمزگان برنامه ریزی شده بود که آخرین جشن در جزیره کیش با حضور مدیرکل زندان های استان و جمعی از مسئولان و خیران برگزار شد.

معاون توسعه مدیریت سازمان منطقه آزاد کیش در این مراسم بر ضرورت توجه به شرایط اقتصادی، فرهنگ سازی و نگاهی نو به مشکلات زندانیان جرایم غیر عمد،تاکید کرد.

مسعود توفیقی افزود: ریسک فضای کسب و کار و مشکلات ناشی از آن در بسیاری از جوامع حل شده و مشکلات اقتصادی از جمله ورشکستگی در اذهان جامعه به عنوان یک جرم در نظر گرفته نمی شود که این نگرش نیز باید در جامعه ما ترویج شود.

وی با تقدیر از تلاش مسوولان برای برگزاری جشن گلریزان و کمک های سخاوتمندانه خیرین کیش تصریح کرد: زندانیان جرایم غیر عمد افراد عزتمند و با آبرویی هستند و  امیدواریم با کمک خیرین و نیکوکاران جزیره کیش شاهد آزاد شدن این افراد باشیم.

محمد شنبه زاده رییس حوزه قضایی کیش در این نشست با تقدیر از تعامل خوب و مسوولانه سازمان ها و نهادها و خیرین این منطقه در برگزاری جشن گلریزان آزادی زندانیان جرایم غیر عمد گفت: این جشن گام مهمی در ترویج فرهنگ اسلامی–ایرانی کمک به نیازمندان جامعه است.

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*