اخبار کوتاه

معرفی روابط عمومی زندان های هرمزگان به عنوان روابط عمومی برتر زندان های کشور

در نشستی که با حضور مسئولان روابط عمومی های همه استان های کشور در تهران برگزار شد، از روابط عمومی اداره کل زندان های هرمزگان به عنوان روابط عمومی برتر قدردانی شد.

در متن لوح سپاس حسن ضیاء آذری مدیرکل حوزه ریاست و روابط عمومی سازمان زندان ها آمده است:
جناب آقای یعقوب عباس زاده
مسئول محترم روابط عمومی اداره کل زندان های استان هرمزگان
سلام علیکم
یکی از بسترهای لازم به منظور توسعه خدمات اصلاحی، تربیتی و خدمات اجتماعی سازمان زندان ها بهره گیری از ظرفیت های عظیم حوزه ارتباطات و رسانه ها می باشد که روابط عمومی ها باید با برنامه ریزی دقیق، تلاش هدفمند و بهره گیری از دانش روز و همچنین استفاده از ابزارها و فناوری های نوین ارتباطی آن را محقق سازند.
امروزه پیگیری سیاست های سازمان در حوزه های مختلف از جمله: ترویج فرهنگ حمایت از خانواده زندانیان، پیشگیری از وقوع جرم در راستای عدم توسعه چرخه جرم در جامعه و آگاه سازی افکار عمومی از خدمات زندانبانی اسلامی که بر پایه رأفت و تکریم جایگاه انسانی تمامی شهروندان نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران قرار دارد از اهم وظایف روابط عمومی های تابعه سازمان زندان ها می باشد.
اینک که در ارزیابی عملکرد روابط عمومی های زندان ها و اقدامات تأمینی و تربیتی استان های سراسر کشور طی سال ۹۷ حائز جایگاه روابط عمومی برتر شده اید، ضمن تبریک به جنابعالی و مجموعه مدیریتی آن استان، توفیق روزافزون و تداوم موفقیت های شما را از درگاه خداوند متعال مسئلت می نمایم.
گفتنی است استان های همدان، فارس، بوشهر و آذربایجان غربی هم با کسب رتبه برتر مورد تجلیل قرار گرفتند.

از روابط عمومی استان اردبیل هم به عنوان پیشکسوت قدردانی شد.

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*