اخبار کوتاه

معرفی سرپرست جدید بازداشتگاه پارسیان

با حکم علی استادی مدیر کل زندان های هرمزگان، حسین ابوالپور همایی به عنوان سرپرست جدید بازداشتگاه پارسیان منصوب شد.

معاون سلامت، اصلاح و تربیت زندان های هرمزگان در مراسم  تودیع و معارفه سرپرست بازداشتگاه پارسیان خواستار همکاری بیشتردستگاه قضا و مسئولان اجرایی شهرستان برای کاهش ورودی به بازداشتگاه شد.

عباس لقمانی با بیان اینکه کارکنان زندان های استان جهادگونه به دنبال ارتقاء رسالت های سازمانی هستند اظهار داشت: زندانبانی در مقایسه با سایر مشاغل از سختی های بسیار زیادی برخوردار است و تلاش همه کارکنان، اصلاح و تربیت، هنجارشکنان جامعه و باز اجتماعی کردن آنان است.

وی با قدردانی از حمایت های همه جانبه امام جمعه، فرماندار، رییس دادگستری و دادستان شهرستان پارسیان گفت: امیدواریم با همدلی و تلاش مضاعف، شاهد خدمات رسانی بهتر به خانواده زندانیان نیازمند و این قشر اسیب دیده باشیم.

فرماندار پارسیان هم با بیان اینکه یکی از رسالت های زندانبانان اصلاح و ارشاد زندانیان است افزود: امیدواریم با تفکر جهادی، صبوری و حفظ کرامت انسانی، شاهد بازگشت آبرومندانه مددجویان به جامعه باشیم.

دکتر میرزاد ساماندهی زندان، تعامل با مراجع قضائی، تکریم ارباب رجوع و  اقدامات فرهنگی را شاخصه های مهم بازداشتگاه پارسیان برشمرد و اظهار داشت: هرچند کار در زندان بسیار سخت و مشقت آور است ولی تاکنون هیچگونه شکایتی از رئیس و کارکنان این مجموعه واصل نشده است و عموم شهروندان از خدمات این عزیزان رضایت دارند .

در پایان  این نشست حسین ابوالپور همایی به عنوان سرپرست  جدید بازداشتگاه پارسیان معرفی و از خدمات سه ساله علی کمالی قدردانی شد.

گفتنی است این مراسم با حضور رییس حفاظت و فرمانده یگان حفاظت زندان های هرمزگان، رئیس دادگستری، دادستان عمومی و انقلاب، خیران و جمعی از مسؤولان پارسیان در سالن جلسات فرمانداری این شهرستان برگزار شد.

نوشتن دیدگاه

آدرس پست الکترونیک شما منتشر نخواهد شد.لطفا فیلد های که دارای ستاره هستند را پر کنید *

*